facebook twitter linkedin google plus behance instagram youtube vimeo logo-edx
Skip to main content

РОЗУМІННЯ СПІЛЬНОТ ТА СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

artisus

About This Course

У курсі Мікронавчання 1 «Розуміння спільноти та спільне проектування» ви дізнаєтеся все про те, що таке спільнота, ви дослідите різні приклади спільнот і як ви можете розширити можливості людей спільноти. Ми також розглянемо визначення та рівні спільного дизайну, взаємодію з громадою, інструменти, виклики та переваги спільного дизайну, а також внесок нових технологій.

СТРУКТУРА 

УРОК 1: Слухачі будуть ознайомлені з поняттями спільноти та спільного проектування і зможуть продемонструвати більшу зацікавленість у залученні до більш різноманітних соціальних груп для обміну ідеями та концепціями щодо перспектив своїх мистецьких проектів.  

УРОК 2: Слухачі зможуть визначити основні характеристики спільного проектування, включаючи його переваги та проблеми. Вони співпрацюватимуть із спільнотами, щоб ініціювати персоналізовані проекти та розуміти конкретні інструменти та нові технології спільного проектування

ЦІЛІ:  

● ЗНАННЯ: Базові знання про громаду та спільне проектування, включаючи їх вплив на громаду та повсякденне життя.  

● УМІННЯ: Здатність обговорювати та пояснювати основні концепції спільного проектування та демонструвати їх застосовність з використанням конкретних рівнів, інструментів та технологій.  

● СОЦІАЛЬНІ КОМПЕТЕНЦІЇ: Здатність здійснювати моніторинг процесів підтримки, заснованих на фундаментальних концепціях та рівнях спільного проектування як потужного "методу інтеграції громади". 

Requirements

Ніяких попередніх знань не потрібно.

Course Staff

Христос Лазарідіс

Христос Лазарідіс отримав ступінь магістра сучасної журналістики в Грецькому відкритому університеті м. Патри та ступінь бакалавра наук з комунікацій та ЗМІ в Афінському університеті. Він також вивчав соціальні та політичні науки під час навчання на бакалавраті в Гентському університеті протягом семестру. Працював журналістом, а останні п'ять років займається міграційною тематикою, переважно як комунікаційний стратег, співпрацюючи з Грецьким форумом біженців, асоціацією спільнот біженців та мігрантів, що базується в Афінах, та Мережею "Мистецтво та дія", асоціацією експертів у галузі освіти, які просувають мистецтво як інструмент соціальної інтеграції вразливих спільнот. Христос Лазарідіс є членом основної команди Мережі "Мистецтво та дія", яка підтримує реалізацію проекту "Мистецтво - це ми".

Ангелікі Стаматакі

AАнжелікі Стаматакі є аспіранткою факультету французької мови та літератури Афінського університету, а також вивчала фотографію та цифровий маркетинг. Вона працювала розробником контенту та менеджером соціальних мереж. Зараз вона працює в Грецькій федерації баскетболу на візках. Вона також є фотографом і менеджером соціальних мереж "Мистецтво та дія". Вона є членом основної команди мережі "Мистецтво та дія", яка підтримує реалізацію проекту «Мистецтво – це ми».

Георгій Кекеріс

Георгій Кекеріс є випускником факультету політології та історії Університету Пантейон та його педагогічного факультету Егейського університету початкової освіти. Є дипломантом аспірантури «Теорія, практика та оцінка виховної роботи» кафедри філософії, педагогіки та психології ЕКПА за напрямом «Екологічна освіта для сталого розвитку». Він є активним студентом Міжінституційної – Трансфакультативної післядипломної програми «Спеціалізація з ІКТ та спеціальної освіти» факультету філології Фракійського університету імені Демокріта та Інституту інформатики та телекомунікацій Демокріта. Зараз активно співпрацює з Лабораторією експериментальної педагогіки ETPA та є учасником Мережі "Мистецтво та дія", підтримуючи реалізацію проекту «Мистецтво – це ми».

Пандора Карцонакі

Пандора Карцонакі має інтегрований ступінь магістра образотворчого мистецтва Афінської школи образотворчих мистецтв та закінчила 1-шу студію скульптури. Наразі продовжує навчання на курсі "Технологія кераміки" під керівництвом професора Менандроса Пападопулоса. Також протягом семестру навчалася за програмою Erasmus+ в Університеті Барселони. Має досвід роботи викладачем мистецтва у середній школі, гімназії та школі "Другий шанс" у жіночій колонії. Вона проводила мистецькі майстер-класи з жінками-біженцями та мігрантами в рамках європейських програм, а також працювала на волонтерських засадах як викладач мистецтва з широким колом різних соціальних груп. Пандора Карцонакі - візуальна художниця, яка цікавиться скульптурою, живописом, керамікою та інсталяціями. Вона також працює викладачем мистецтва з дітьми дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку та є активним членом мережі "Мистецтво та дія", підтримуючи реалізацію проекту "Мистецтво - це ми".

Frequently Asked Questions

Який веб-браузер я повинен використовувати?

Платформа artisus найкраще працює з поточними версіями Chrome, Edge, Firefox, Internet Explorer або Safari.

  1. Course Number

    01
  2. Classes Start

  3. Price

    Free
Enroll