About This Course
У курсі Мікронавчання 1 «Розуміння спільноти та спільне проектування» ви дізнаєтеся все про те, що таке спільнота, ви дослідите різні приклади спільнот і як ви можете розширити можливості людей спільноти. Ми також розглянемо визначення та рівні спільного дизайну, взаємодію з громадою, інструменти, виклики та переваги спільного дизайну, а також внесок нових технологій.
СТРУКТУРА
УРОК 1: Слухачі будуть ознайомлені з поняттями спільноти та спільного проектування і зможуть продемонструвати більшу зацікавленість у залученні до більш різноманітних соціальних груп для обміну ідеями та концепціями щодо перспектив своїх мистецьких проектів.
УРОК 2: Слухачі зможуть визначити основні характеристики спільного проектування, включаючи його переваги та проблеми. Вони співпрацюватимуть із спільнотами, щоб ініціювати персоналізовані проекти та розуміти конкретні інструменти та нові технології спільного проектування
ЦІЛІ:
● ЗНАННЯ: Базові знання про громаду та спільне проектування, включаючи їх вплив на громаду та повсякденне життя.
● УМІННЯ: Здатність обговорювати та пояснювати основні концепції спільного проектування та демонструвати їх застосовність з використанням конкретних рівнів, інструментів та технологій.
● СОЦІАЛЬНІ КОМПЕТЕНЦІЇ: Здатність здійснювати моніторинг процесів підтримки, заснованих на фундаментальних концепціях та рівнях спільного проектування як потужного "методу інтеграції громади".
Course Staff
Христос Лазарідіс
Христос Лазарідіс отримав ступінь магістра сучасної журналістики в Грецькому відкритому університеті м. Патри та ступінь бакалавра наук з комунікацій та ЗМІ в Афінському університеті. Він також вивчав соціальні та політичні науки під час навчання на бакалавраті в Гентському університеті протягом семестру. Працював журналістом, а останні п'ять років займається міграційною тематикою, переважно як комунікаційний стратег, співпрацюючи з Грецьким форумом біженців, асоціацією спільнот біженців та мігрантів, що базується в Афінах, та Мережею "Мистецтво та дія", асоціацією експертів у галузі освіти, які просувають мистецтво як інструмент соціальної інтеграції вразливих спільнот. Христос Лазарідіс є членом основної команди Мережі "Мистецтво та дія", яка підтримує реалізацію проекту "Мистецтво - це ми".
Ангелікі Стаматакі
AАнжелікі Стаматакі є аспіранткою факультету французької мови та літератури Афінського університету, а також вивчала фотографію та цифровий маркетинг. Вона працювала розробником контенту та менеджером соціальних мереж. Зараз вона працює в Грецькій федерації баскетболу на візках. Вона також є фотографом і менеджером соціальних мереж "Мистецтво та дія". Вона є членом основної команди мережі "Мистецтво та дія", яка підтримує реалізацію проекту «Мистецтво – це ми».
Георгій Кекеріс
Георгій Кекеріс є випускником факультету політології та історії Університету Пантейон та його педагогічного факультету Егейського університету початкової освіти. Є дипломантом аспірантури «Теорія, практика та оцінка виховної роботи» кафедри філософії, педагогіки та психології ЕКПА за напрямом «Екологічна освіта для сталого розвитку». Він є активним студентом Міжінституційної – Трансфакультативної післядипломної програми «Спеціалізація з ІКТ та спеціальної освіти» факультету філології Фракійського університету імені Демокріта та Інституту інформатики та телекомунікацій Демокріта. Зараз активно співпрацює з Лабораторією експериментальної педагогіки ETPA та є учасником Мережі "Мистецтво та дія", підтримуючи реалізацію проекту «Мистецтво – це ми».
Пандора Карцонакі
Пандора Карцонакі має інтегрований ступінь магістра образотворчого мистецтва Афінської школи образотворчих мистецтв та закінчила 1-шу студію скульптури. Наразі продовжує навчання на курсі "Технологія кераміки" під керівництвом професора Менандроса Пападопулоса. Також протягом семестру навчалася за програмою Erasmus+ в Університеті Барселони. Має досвід роботи викладачем мистецтва у середній школі, гімназії та школі "Другий шанс" у жіночій колонії. Вона проводила мистецькі майстер-класи з жінками-біженцями та мігрантами в рамках європейських програм, а також працювала на волонтерських засадах як викладач мистецтва з широким колом різних соціальних груп. Пандора Карцонакі - візуальна художниця, яка цікавиться скульптурою, живописом, керамікою та інсталяціями. Вона також працює викладачем мистецтва з дітьми дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку та є активним членом мережі "Мистецтво та дія", підтримуючи реалізацію проекту "Мистецтво - це ми".