About This Course
У 2-му курсі Мікронавчання «Мережа та побудова партнерства» ви дізнаєтесь, як налагоджувати стосунки там, де їх немає, відновлювати зруйновані стосунки, а також будувати партнерства, які базуються на рівності, справедливості та солідарності. Ми пояснимо проблеми, пов’язані зі створенням інтегрованих соціальних мереж; ви дізнаєтеся про масштаби та потенціал різноманітних ваших ролей, а також про те, як використовувати їх, щоб досягти найбільшого успіху в інноваціях в одній спільноті. Запропоновані тематичні дослідження дадуть вам зрозуміти смак викликів, які можуть чекати на вас, а також деякі практичні інструменти для використання.
СТРУКТУРА
УРОК 1: Слухачі розвинуть усвідомлення викликів, пов'язаних з побудовою інклюзивних соціальних мереж. Вони зрозуміють, як створювати відносини там, де їх немає, активізувати ті, що "сплять", але існують, та будувати партнерства, засновані на рівності, справедливості та повазі до цінностей громади, які є корисними для задоволення потреб громади.
УРОК 2: Слухачі будуть краще підготовлені та навчені створювати та розуміти межі та свою роль (ролі), ретельно розрізняючи потреби спільноти та встановлюючи їх відповідно. Вони зможуть усвідомити масштаби та потенціал своїх ролей і використовувати їх для побудови позиціонування, яке буде найбільш ефективним і успішним у вдосконаленні та інноваціях однієї спільноти.
ЦІЛІ
ЗНАННЯ: Розширити знання визначення мережі та ефективного побудови партнерства з урахуванням впливу ролі та посади.
НАВИЧКИ: Здатнисть продемонструвати відкритість і прозорість, а також проілюструвати довговічність власної діяльності.
КОМПЕТЕНЦІЇ: Здатність підтримувати та розвивати участь у власній діяльності та асимілювати політику громади.
Course Staff
Метод Блеєць
Метод Блеєц є міждисциплінарним практиком у сфері мистецтва, дизайну, фотографії та освіти та працює над експериментальними та захоплюючими процесними проектами. Його внесок у курс «Мистецтво — це ми» став результатом багаторічної участі, спільної роботи та процесів. Він живе в Любляні, Словенія, і працює на міжнародному рівні.
Уна Ребіч
Уна Ребіч є багатопрофільним практиком мистецтва. Переходячи між індивідуальними та спільними проектами, Уна працює в Хорватії та Словенії, а також за кордоном. Її досвід роботи з громадським мистецтвом і мистецькими проектами, пов’язаними з участю, дозволив їй зробити внесок у курс 2 «Мистецтво – це ми».
Ніколета Маркович
Ніколета Маркович працює мистецьким педагогом і дослідником, має досвід роботи в сучасному мистецтві, громадському мистецтві та мистецьких практиках. У проекті «Мистецтво — це ми» вона брала участь у спільному створенні контенту для курсу 2 і зовнішніх консультантів.