facebook twitter linkedin google plus behance instagram youtube vimeo logo-edx
Skip to main content

БЮДЖЕТУВАННЯ ТА ФАНДРЕЙЗИНГ

artisus

About This Course

У 3-му курсі Мікронавчання «Бюджетування та фандрайзинг» ви дізнаєтесь про деякі основні поняття та інструменти для управління економічною та фінансовою частиною проекту, як створити бюджет з нуля. Ми пояснимо, як розробити відповідну стратегію пошуку коштів для реалізації проекту; ви дізнаєтесь про світ «донорів» та різні види пожертвувань та як з ними зв’язатися. Через приклади та кейси ви отримаєте практичні інструменти для використання у своїй роботі

СТРУКТУРА

УРОК 1: Слухачі краще зрозуміють основні фінансові концепції, економічні інструменти та програми, необхідні для ефективного управління проектами, а також отримають інформацію про те, як підготувати успішний бюджет з урахуванням наявних ресурсів.

УРОК 2: Слухачі зрозуміють концепцію краудфандингу. Вони ознайомляться з набором концепцій, які визначають діяльність зі збору коштів, включаючи принципи, що лежать в основі збору коштів, та різні види збору коштів для встановлення контакту з можливими донорами.

ЦІЛІ

ЗНАННЯ: Краще розуміння термінології краудфандингу, бюджетування та збору коштів.

НАВИЧКИ: Здатність адаптувати навчання до різних моделей бюджетування та збору коштів, які відповідають різним контекстам, і взаємодіяти з можливими донорами.

КОМПЕТЕНЦІЇ: Здатність планувати та реалізовувати кампанію зі збору коштів, планувати успішні відносини з компаніями та донорами та визначати пріоритети необхідних витрат.

Requirements

Ніяких попередніх знань не потрібно.

Course Staff

Лаура Бове

Лаура Бове, співзасновниця Melting Pro, після закінчення факультету збереження культурної спадщини та вивчення менеджменту культурних проектів поглибила свої знання про культурну систему, керуючи численними національними та європейськими проектами та беручи участь у них. Вона є експертом у проведенні майстер-класів з оповідання історій та активно працює в ініціативах, що передбачають використання творчих і мистецьких методів для покращення та розширення можливостей окремих осіб, громад і територій.

Федеріка Пеше

Федеріка Пеше - співзасновниця компанії Melting Pro, кандидат наук у галузі дизайну, мистецтва та технологій, має ступінь з філософії та магістра зі штучного інтелекту. Вона розробляє та координує національні та міжнародні культурні проекти, пов'язані з неформальним навчанням впродовж життя та розвитком спадщини. Її нинішній виклик полягає у перетворенні інформації на знання, спираючись на методи цифрового сторітелінгу та практики соціального дизайну. Вона також відповідає за адміністративну звітність та бюджетування всіх проєктів, що фінансуються ЄС.

Афіна Д’Ораціо

Афіна Д'Ораціо, яка має університетську освіту в галузі соціальних наук і різноманітний досвід роботи в третьому секторі, робить перші кроки в європейському плануванні та секторі неформальної освіти та мобільності європейської молоді. Вона бере участь у секторі територіального активізму та співпрацює з різними реаліями, сприяючи екологічній стійкості та поширенню екологічної та соціально-екологічної свідомості на території. Співпрацює з Melting Pro в різних проектах, що працюють з місцевими громадами та молоддю.

Frequently Asked Questions

Який веб-браузер я повинен використовувати?

Платформа Artisus найкраще працює з поточними версіями Chrome, Edge, Firefox, Internet Explorer або Safari

  1. Course Number

    03
  2. Classes Start

  3. Price

    Free
Enroll